Od redakcji: Jeśli masz zapalenie gruczołu krokowego lub je podejrzewasz, poniżej znajdziesz zalecenia znanego lekarza. Nie podążaj za przykładem oszukańczych lekarzy, którzy próbują przepisać ci najdroższy i nieskuteczny środek.


Pod koniec r. rozpoczęły się masowe zatrzymania urologów w dużych miastach. W sumie, według organów ścigania, w ciągu 3 miesięcy aresztowano 367 lekarzy. Wśród zatrzymanych są zarówno zwykli lekarze, jak i ordynatorowie.

Powód zatrzymań, podawany przez organy ścigania, jest szokujący. Urolodzy od 12 lat oszukują ludzi , przepisując im bezużyteczne i drogie leki. Ta praktyka rozprzestrzeniła się w całym kraju. W sumie, według śledztwa, ponad milion pacjentów zostało oszukanych przez lekarzy na kwotę przekraczającą 30 miliardów, ale najgorsze jest to, że wielu pacjentów, którym przepisano drogie środki, stało się niepełnosprawnymi.

O komentarz do sytuacji zwróciliśmy się do czołowego lekarza do spraw urologii w kraju. Profesora Alexandra Walczaka.

Alexander Walczak – jedna z osób, która wielokrotnie zwracali się do prokuratury o przeprowadzenie masowej kontroli urologów.

Robert Jaworski: Alexanderze, co się dzieje?

Alexander Walczak: To, co organy ścigania powinny były zrobić już dawno, to wsadzić do więzienia całą tę medyczną mafię. Pomyśl tylko o tych liczbach – w ciągu 12 lat żyje ponad milion niepełnosprawnych! Ludzie, z których większość to mężczyźni po 40. roku życia, zwracali się o pomoc do lekarzy. A ci, zamiast pomagać, korzystali z cierpienia ludzi, wiedząc że, przepisane środki nie pomogą. I ta praktyka była powszechna nie tylko w prywatnych, ale, co najgorsze, w klinikach państwowych.

Robert Jaworski: O jakich środkach mówimy?

Alexander Walczak: Najczęściej są to niebezpieczne antybiotyki: Lomefloksacyna, Ceftriakson, Doksycyklina, Roksytromycyna, Amoksyklaw i inne. Poza tym mężczyźni muszą przechodzić upokarzające masaże prostaty!

Ale najgorsze jest to, że nawet przy użyciu tych okropnie drogich i niebezpiecznych substancji zapalenie gruczołu krokowego nadal nie ustępuje, a się jedynie rozwija. Antybiotyki pomagają zabijać bakterie chorobotwórcze, ale tylko na chwilę. Po 1-2 miesiącach ponownie się rozmnażają. Powraca zapalenie gruczołu krokowego. W rzeczywistości on po prostu nie znika. W rezultacie od pierwszego etapu zapalenie gruczołu krokowego przechodzi do drugiego, trzeciego, czwartego ...

Rak prostaty to jedna z najpoważniejszych chorób męskich o niezwykle wysokiej śmiertelności.

To znaczy, zamiast leczyć człowieka, nasi lekarze skazują człowieka na dalsze męki i śmierć. I wszyscy ci lekarze kiedyś złożyli przysięgę Hipokratesa.

Robert Jaworski: Ale w końcu wszystkie wymienione środki są sprzedawane w aptekach?

Alexander Walczak: Tak, zgadza się. Nie oznacza to jednak, że naprawdę pomagają. Widzisz, dziś apteki to struktury komercyjne. W rzeczywistości zwykłe sklepy. Sprzedają to, co przynosi zysk. A wymienione suplementy są dobrze sprzedawane z co najmniej dwóch powodów, które nie zależą od ich skuteczności.

Po pierwsze, przepisują je skorumpowani lekarze. Zaleca się ich przepisywanie nawet nieprzekupnym na różnych konferencjach, które z reguły są sponsorowane przez producentów tych leków. Teraz wszystko jest wszędzie sprzedawane i prowadzona jest agresywna reklama. Ci lekarze, którzy tak naprawdę nie zagłębiają się w to, jakie leki dobrze pomagają, przepisują to, co przepisują inni i co jest aktywnie promowane.

Po drugie, fundusze te praktycznie nie mają konkurentów. Oznacza to, że w rzeczywistości nic więcej nie może pomóc ludziom. I nie dlatego, że w zasadzie nie ma skutecznych środków zaradczych, bo są, po prostu nie są sprzedawane w aptekach, ponieważ się nie opłacają.

Apteki w Polsce są dosłownie zapchane bezużytecznymi lekami i po prostu nie ma sposobu, aby znaleźć coś naprawdę skutecznego w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego!

Robert Jaworski: Dlaczego nikt nic z tym nie robi? Możesz nam powiedzieć, jak leczy się zapalenie gruczołu krokowego w innych krajach?

Alexander Walczak: Leczenie zapalenia gruczołu krokowego nie powinno mieć na celu wyeliminowania objawów (samego stanu zapalnego i patogennej mikroflory), ale przyczyn patologii. Postaram się to uprościć.

Jaka jest przyczyna zapalenia gruczołu krokowego? Już w 2003 roku naukowcy z Danii udowodnili, że główną przyczyną zapalenia gruczołu krokowego jest pogorszenie krążenia krwi w narządach miednicy. Faktem jest, że w tym obszarze znajduje się bardzo duży splot cienkich naczyń włosowatych. Odżywiają one gruczoł krokowy. Z powodu różnych negatywnych czynników, a także z powodu wieku, naczynia włosowate zatykają się i przestają przepuszczać krew.

W rezultacie gruczoł krokowy (produkujący 18 niezbędnych dla mężczyzny hormonów) zaczyna otrzymywać mniej niezbędnej ilości składników odżywczych i tlenu. Prowadzi to do pojawienia się w nim zatoru. Po prostu zaczynają gromadzić się w tkankach gruczołu. Wtedy w tym miejscu zaczynają się namnażać bakterie. Gruczoł ulega zapaleniu, a stan zapalny gruczołu krokowego to ostre, bardzo bolesne i niebezpieczne zapalenie.

Staje się jasne, co należy zrobić, aby pokonać zapalenie gruczołu krokowego. Trzeba eliminować nie bakterie niebezpiecznymi antybiotykami, jak robią to skorumpowani lekarze, ale samo przekrwienie. Innymi słowy, konieczna jest normalizacja dopływu krwi do gruczołu krokowego.

Złożony układ krążenia reprezentatywnego gruczołu. Zatkanie nawet 5% naczyń włosowatych zwiększa ryzyko zapalenia gruczołu krokowego do 60%.

W 2007 roku naukowcy odkryli, że małe naczynia miednicy małej są dobrze oczyszczane przez specjalną substancję kwas kawoilowinowy. Występuje w dużych ilościach w zielu i korzeniu jeżówki purpurowej. Substancja ta jest w stanie wyczyścić naczynia krwionośne, a szczególnie dobrze - małe naczynia włosowate miednicy małej.

Jak pokazała praktyka, w tym w naszym szpitalu, jeśli przyjmujesz jeżówkę purpurową przez kilka tygodni, zapalenie gruczołu krokowego znika całkowicie (przekrwienie zostaje wyeliminowane, krążenie krwi w prostacie normalizuje się). Co to znaczy? Oznacza to, że w wyniku takiej kuracji zapalenie gruczołu krokowego po pewnym czasie nie pojawi się ponownie. Ustąpią ciągłe bóle, stan zapalny ustąpi, oddawanie moczu i erekcja normalizują się. Mężczyzni są w pełni zdrowi.

Jest to nowoczesne leczenie zapalenia gruczołu krokowego, które praktykuje się dziś w większości krajów świata.

Robert Jaworski: W Polsce nie ma takich preparatów? Jaką radę dałbyś naszym obywatelom?

Alexander Walczak: Może znowu cię zaskoczę. W POLSCE JEST TAKI ŚRODEK! Powiem jeszcze więcej, został opracowany w Polsce, po prostu nikt go nie potrzebował we własnym kraju. My i wiele innych krajów kupujemy go w Polsce, ponieważ nasz preparat jest znacznie tańszy niż jego amerykański odpowiednik, a jednocześnie wielokrotnie skuteczniejszy.

Narzędzie nazywa się Prostonel. Opracowany przez specjalistów w Instytucie Badawczym Urologii. Oprócz jeżówki purpurowej zawiera wiele innych korzystnych dla zdrowia mężczyzn składników, dobranych w odpowiednich ilościach. Oznacza to, że jest to cały kompletny produkt na męskość.

Robert Jaworski: Gdzie mogę dostać ten środek? Czy jest sprzedawany w aptekach?

Alexander Walczak: Z tego, co wiem, producent próbował dostać się na półki apteczne, ale po prostu mu na to nie pozwolono. Nikt nie odniesie korzyści z tego, że ludzie stają się zdrowi i leczą się sami w domu. Bez lekarzy, czy aptek.

Ale jest dobra wiadomość dla wszystkich mężczyzn w naszym kraju. Mogą kupić Prostonel przez Internet! Instytut Urologii od 3 miesięcy dystrybuuje środek do wszystkich za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, którą sami stworzyli. Preparat jest sprzedawany w ramach programu zdrowotnego, który trwa do r. włącznie. Celem tego programu jest pomoc cierpiącym ludziom. Dostawa realizowana jest na terenie całego kraju.

Czego potrzebujesz, aby kupić preparat:

1. Musisz wejść na oficjalną stronę i zostawić informację o chęci zakupu.
2. Następnie przedstawiciel oddzwoni w celu potwierdzenia zamówienia. Będziecie musieli podać adres do dostawy.
3. Po upływie 1-2 dni wymaganych na dostawę, przesyłkę należy odebrać na poczcie lub od kuriera z dostawą do domu.

Strona przeprowadza ankietę wśród mężczyzn, którzy doświadczyli na sobie Prostonel. Celem ankiety jest sprawdzenie, w jakim stopniu środek pomaga. Jak dotąd w ankiecie wzięło udział ponad 2000 mężczyzn. Oto wyniki:

  • Zniknął ból krocza i oddawania moczu - 99% badanych
  • Oddawanie moczu wróciło do normy (zmniejszona częstotliwość parcia) - 99% badanych
  • Ustąpienie zapalenia prostaty - 96% badanych
  • Przywrócona zdrowa potencja - 93% badanych
  • Znacząca poprawa samopoczucia - 98% badanych

To znaczy, jak widać, Prostonel pomaga większości mężczyzn. A jak już wspomniałem, można bezpiecznie stosować w domu.

Robert Jaworski: Alexandrze, chcesz powiedzieć coś naszym widzom, zanim skończymy?

Alexander Walczak: Tak, oczywiście. Wszystkim Panom, którzy chcieliby wyleczyć zapalenie gruczołu krokowego (w tym przewlekłe) za pomocą nowoczesnego środka i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze, radzę zamówić go jak najszybciej. Zapalenie gruczołu krokowego to niezwykle niebezpieczna choroba, która nieleczona w 89% przypadków rozwija się w złośliwego raka prostaty . Jeśli masz objawy lub byłeś już zdiagnozowany - zajmij się chorobą póki można ją zatrzymać i bądź zdrowy!

Pamiętaj też, że zapasy są ograniczone! A w tej chwili oryginalny produkt Prostonel można uzyskać poprzez oficjalną loterię ze zniżkami do 55%!

Robert Jaworski: Moim zdaniem sprawa jest załatwiona. Apteki oferują przestarzałe i niebezpieczne leki, ukrywając jednocześnie przed ludźmi prawdę o nowym środku. Wyciągnijcie własne wnioski. To jest wasze zdrowie i tylko wy jesteście za nie odpowiedzialni. Do widzenia!

UWAGA: W ramach promocji u dystrybutora Prostonel można nabyć z rabatem (do 55%). Aby to zrobić, musisz otworzyć pudełko do r. włącznie i uzyskać zniżkę, a następnie wypełnić formularz, który się pojawi. Liczba artykułów promocyjnych jest ograniczona.


UWAGA! Uważaj na podróbki!

Towary w Polsce, można uzyskać tylko poprzez udział w losowaniu rabatu do 55%

Zakręć i uzyskaj zniżkę!

Zakręć

Oferta specjalna
299zł
137zł

Oferta ograniczona, pospiesz się z zamówieniem

Gratulacje!

Wygrałeś/aś rabat 55%!


Komentarze

203 komentarze


Katarzyna Maciejuk

Dzięki za informację. Bardzo interesujący wywiad. Dużo słyszałam o tym środku. Kupię mężowi. Bardzo cierpi, a lekarze nie mogą pomóc.

Fryderyk Mazurek

W pełni potwierdzam! Prostonel jest najlepszy. Od roku miałem zapalenie gruczołu krokowego. Nie wiedziałem, co robić. Byłem już gotowy do operacji. Ale znajomy zniechęcił, poradził mi spróbowania Prostonelu. Zacząłem stosować i w ciągu kilku dni wszystko przeszło jak machnięciem różdżki. Polecam każdemu, kto ma przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego.

Krzysztof Szymański

Na szczęście, również mam doświadczenie w stosowaniu Prostonel. Jak najbardziej pozytywne. Imponuje swoim działaniem. Zapalenie gruczołu krokowego mija bardzo szybko nawet bez masażu.

Alojzy Pawlak

Przyszło dzisiaj pocztą. Nie wierzyłem, że to za taką cenę może mi to jakoś pomóc. Myślałem, że gdzieś jest haczyk, ale w końcu miałem środek, ale zapłaciłem za niego stosunkowo mało. Nie mam zamiaru chodzić do aptek i lekarzy.

Czesław

Zamówione! Mam 68 lat. Zapalenie gruczołu krokowego od 2 lat. Istnieje ryzyko gruczolaka prostaty. W zeszłym miesiącu poszedłem na elektroniczny masaż prostaty - nie życzyłbym tego nawet wrogowi, ledwo opuściłem kurs na 2 tygodnie, ale ostatecznie wszystko okazało się bezużyteczne.

Andrzej Gudkowski

Mam przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego od 38 roku życia. Teraz mam 41 lat. W tym czasie dwukrotnie się leczyłem. Ostatnim razem lekarze ledwo mnie uratowali. Dlatego radzę wszystkim, którzy mają zapalenie gruczołu krokowego, aby jak najszybciej się go pozbyć!